Masaj Masaları

Masaj Masaları

Tüketicilerin günün stresini atmak için yoğun olarak tercih ettiği masaj salonlarında sıkça rastladığımız masaj masaları oldukça uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Hem salon açacak kişilerin hem de evinde rahatlamayı amaç edinen tüketicilerin genellikle satın aldığı bu ürünlerin, kolay kuruluma sahip olması ve katlanabilir olması başlıca tercih sebepleri arasında gösterilmektedir.

 

Böyle portatif yapıda bulunan masaj masaları, hafifliğinin verdiği avantajla kolaylıkla taşınabilir ve istenilen noktaya kurulumu kolayca yapılabilir. İstenilen noktaya uyum sağlayabilmesi açısından bir çok farklı renk seçeneğiyle tüketicilerle buluşturulan masaj yatakları ile tüm stresinizi geçmişte bırakabilirsiniz.

Satışa sunulan ürünler iki farklı şekilde çeşitlendirilmektedir. Bunlar ise;

·         Alüminyum Masaj Masası

·         Ahşap Masaj Masası

Şeklinde listelenmektedir.

Çanta tipi masaj masası olarak nitelendirildiği için portatif yapıları her zaman ön planda tutulmaktadır. Tüketicilerin taşıması ve kurulumunu kolayca yapabilmesini başlıca hedef olarak benimseyen üreticiler, uygun fiyat ve farklı ürün yelpazeleri ile masaj masaları satın almak isteyenlerin dikkatini çekmektedir.

Masaj Masası Fiyatları

Farklı renk seçenekleriyle sizlere sunulan bu ürünler oldukça uygun fiyatlarda sergilenmektedir. Her bütçeye göre bulunan masaj masası fiyatları, tüketicilerin kolaylıkla satın alabilmesi için oldukça uygun seviyelerde seyretmektedir.

Hedefmedikal.com internet adresini ziyaret ederek hem masaj masası fiyatları hakkında hem de ürünlerin çeşitliliği hakkında detaylı bilgi edinebilir, sipariş vererek kısa süre içerisinde sahip olabilirsiniz.

Eğer yalnızca masaj masaları hakkında bilgi almak istiyorsanız http://www.hedefmedikal.com/Masaj-masalar%C4%B1 internet adresini ziyaret edebilirsiniz.

Alt Kategoriler

Görünüm: Liste / Tablo
Göster:
Sırala:
Çanta Tipi Lüx Ahşap Masaj Masası
Sırt bölümü hareket edebilen çanta tipi ahşap masaj yatağının yan kolçakları isteğe göre çıkartılabi..
599,00TL
KDV Hariç: 554,63TL
Çanta Tipi Lüx Alüminyum Masaj Masası - Mavi
Days Çanta Tipi Lüx Alüminyum Masaj Masası % 100 ORJİNAL ÜRÜN + FATURASIYLA BİRLİKTE GÖNDERİM ..
570,00TL
KDV Hariç: 527,78TL